Kontakti

Prodaja Slovenija

Andrej Herzog
T: +386 2 250 76 55
E: andrej.herzog@primat.si
Darinka Kuzmič
T: +386 2 250 76 57
E: darinka.kuzmic@primat.si
David Jevševar
T: +386 2 250 76 16
E: david.jevsevar@primat.si
Službenici prodaje
T: +386 2 250 76 54
T: +386 2 250 76 59

Prodaju u inozemstvu

Maria Krnjak
T: +386 2 250 76 18
E: maria.krnjak@primat.si
Natalia Koroshets
T: +386 2 250 76 13
E: natalia.koroshets@primat.si
David Jevševar
T: +386 2 250 76 16
E: david.jevsevar@primat.si
Bojana Sodec
T: +386 2 250 76 15
E: bojana.sodec@primat.si

Servis

Matija Bobnjar
T: +386 41 543 662
E: servis@primat.si
Servis
T: +386 2 250 76 53
M: +386 41 543 662
E: servis@primat.si

Nabavka


Melita Pečar
Nabavka
T: +386 2 250 76 48
E: melita.pecar@primat.si
Lea Žigert
Nabavka
T: +386 2 250 76 62
E: lea.zigert@primat.si

Menadžment

Uprava
T: +386 2 250 76 10
E: uprava@primat.si
Sjedište preduzeća
T: +386 2 250 76 00
E: info@primat.si
Zadnji korak pred rešitvijo vašega problema. Izpolnite obrazec in z veseljem vam svetujemo.
Z oddajo povpraševanja soglašate s hrambo in obdelavo osebnih podatkov v skladu s Primat politiko zasebnosti
zapri obrazec
pošlji povpraševanje
contact